1047 Prakturna
Såld: 3.200 kr
Såldes den 27 april 2020 -
5089 Prakturna
Gustavsberg. Parian. Höjd: 45 cm
Såld: 2.400 kr
Såldes den 25 februari 2019 -
8068 Prakturna
Gustavsberg, 1920-tal, dia 46 H34, sk
Såld: 1.700 kr
Såldes den 4 april 2005
6513 Prakturna
Gustavsberg, skador, dia 46 H34
Såld: 350 kr
Såldes den 21 mars 2005